Kurzy modelovania

Chcete sa naučiť modelovať kvety , figúrky , dekorácie ? Radi Vás to naučíme , stačí si vybrať.

Radi pečiete a neviete si vymodelovať sami dekorácie na tortu ? Chcete sa naučiť modelovať rôzne kvety na tortu alebo postavičky na tortu? Ak ste odpovedali na tieto otázky áno a chcete sa naučiť modelovať , kontaktujte nás. 

Radi Vás naučíme rôzne techniky modelovania, ktoré máte možnosť naučiť sa na našich kurzoch pre cukrárov zameraných na modelovanie kvetov, figúrky a dekorácií. 


AKCIA   2 + 1 zdarma 

Pripravili sme pre Vás akciu na kurzy modelovania , ktoré si môžete skombinovať podľa vlastných predstáv. Pri zakúpení 3 kurzov zaplatíte za 2 kurzy , tretí najlacnejší získate zdarma.


Stačí si vybrať o aký kurz máte záujem a v deň kurzu sa naučíte krok po kroku ako modelovať a v praxi vyskúšate vymodelovať dekoráciu. 

Na kurzoch modelovania sa zameriavame na praktické školenie účastníka , ktorému sa celý čas počas individuálneho kurzu venuje lektorka, vysvetľuje a ukazuje prakticky ako modelovať dekoráciu krok po kroku počas celého kurzu. 

Na kurz si nemusíte nosiť si žiadne pomôcky ,zapožičiame Vám pomôcky , ktoré budete potrebovať pri modelovaní.

Zároveň Vám dáme hmotu a suroviny , ktoré budete potrebovať.

Pero ani zápisník si nosiť nemusíte . Všetky vedomosti , ktoré získate na kurze modelovania pre cukrárov si môžete zapisovať do zápisníkov , ktoré od nás dostanete na kurze. 

Vašou odmenou je vlastnoručne vymodelovaná dekorácia , ktorú si odnesiete zo sebou domov.  

Sladké školenie môžete podarovať aj svojim blízkym.

Darčekovú poukážku Vám prispôsobíme na mieru

Prečítajte si ako prví, čo je nové

* Do správy napíšte konkrétne o čo máte záujem , napr. objednávam si školenie ( napíšte konkrétne ) ... , chcem sa informovať o školenie ( napíšte konkrétne ) ... poprosím o cenovú ponuku ... ( napíšte konkrétne ) a podobne.

Dovoľujeme si Vás informovať že od 25.5.2018 je v platnosti nový zákon 18/2018 o GDPR- ochrane osobných údajov. Na našej stránke Vám prinášame krátke oboznámenie s týmto zákonom Prípadných záujemcov o bližšie informácie nájde informácie v našom inf. okne Ochrana osobných údajov prípadne im odporúčame oficiálne stránky Úradu na ochranu osobných údajov.