Sladký svet kurzy modelovania

Kurz modelovania kvetov, práca účastníčok kurzu

Radi sa učíte niečo nové? Potom ste na správnom mieste a vymodelujte si spolu s nami milé zvieratká, či veselé postavičky, ak máte radšej kvety môžete si vymodelovať spolu s našou lektorkou Elou rôzne kvety na drôtiku.

Akú hmotu si vybrať?

Na to neexistuje jednoznačná odpoveď, každému vyhovuje niečo iné a inú hmotu preferuje. Preto je lepšie hmotu si vopred vyskúšať a zakúpiť si menšie balenie.

Linecké koláčiky sú súčasťou každej rodiny už od nepamäti. Jemné koláčiky plnené džemom a posypané cukrom nemôžu chýbať na sviatočnom stole počas vianočných sviatkov, či na veľkonočné sviatky.

Máte radi výzvy? Jednu pre vás máme. Vymodelujte si klietku pre vtáčika podľa foto-návodu od Ely

Nechajte sa inšpirovať a pochváľte sa svojim výtvorom, radi váš výtvor zverejníme.

Pre mnohých námorníkov maják predstavoval nádej, istotu, že aj v búrke vždy našli cestu domov. Slúži pre všetkých, ktorí chcú nájsť cestu domov. Nechajte sa inšpirovať foto-návodom do Ely

Pomôcky na modelovanie sú súčasťou každého tvorenia z hmoty, niektoré sú dôležité, niektoré nepotrebujete avšak môžu vám uľahčiť vašu prácu. Prečítajte si ktoré pomôcky sú dôležité pre nás.

SweetArt hmoty nie sú tak dlho na trhu ale, čo som zatiaľ mala možnosť vyskúšať som nadšená. Na hmotu ma upozornili dievčatá z T-Fornax , Miška mi dala vyskúšať vzorky, ktoré som skúšala v rôznych podmienkach,  môžete si prečítať moje skúsenosti a rady ako s hmotami pracovať.

+421948512670

+421948512670

info@sladkysvet.sk

Sladký svet

Sladký svet

Sladký svet

Kurzy modelovania

Dekorácie

Rady a návody

Nákupný košík