Nenahraditeľné pomôcky

14.02.2019

Rozmýšľali ste už nad tým , ktoré pomôcky pri modelovaní Vám uľahčujú prácu ? Pre niekoho sú to žilkovače , pre niekoho kostice ... Pre nás sú nenahraditeľné napríklad tieto 3 pomôcky .

Modelovacia nepriľnavá podložka : jej výhodou , že nemusíte používať na posypanie pri vaľkaní žiadny prášok, či už práškový cukor alebo solamyl . Je obojstranná, čiže ju viete použiť viacerými spôsobmi. Aj napriek tomu, že sa hmota na podložku prilepí, tak sa dá pekne ľahko a rýchlo od podložky oddeliť a tým sa hmota nevysušuje tak rýchlo.
Podložky sú v ponuke vo viacerých rozmeroch.

Mäkká podložka na tvarovanie : Na podložke sa veľmi dobre tvarujú rôzne druhy lupienkov, listov ale taktiež iných ozdôb na tortu . napríklad volány. Keď použijete podložku s dierkami, viete na nej vytvoriť rôzne druhy kvetov . Na podložke môžete aj modelovať a nemusíte sa báť, že sa Vám figúrka alebo ozdoba prilepí o podložku a pri jej manipulovaní zdeformuje.

A nakoniec modelovacia kostica rýhovacia :
Pre nás zázračná kostica , ktorú viete použiť namiesto žilkovačov pri rôznych druhoch kvetov alebo listov , Na narýhovanie volánov, oblečenia na figúrky a podobne.

Pomôcky nájdete v obchodíku s veľkým a zaujímavým množstvom sortimentu

T-Fornax https://www.peceniehrou.sk
https://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/modelovacie-podlozky/
https://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/modelovacia-kostica-jem12/