Kurzy modelovania nie len pre cukrárov

30.01.2022

Kurzy modelovania 

Individuálne , skupinové, online a videokurzy

Kurzy na ručné modelovanie postavičiek, kurzy modelovania kvetov na drôtiku, kurzy modelovania dekorácií, kurz aibrush pre začiatočníkov a ďalšie rôzne kurzy nájdete v našej ponuke v kategórií kurzy alebo v e-shope.


Kurzy sú určené pre všetkých nadšených amatérskych cukrárov a  cukrárov, pre všetkých, ktorí radi tvoria , modelujú a učia sa nové techniky . Pre deti , či dospelých. Stačí si vybrať. 


Individuálny kurz modelovania je zameraný na praktické modelovanie dekorácií počas celého dňa . Kurz je určený pre 1 osobu s lektorkou. Lektorka vám vysvetlí krok po kroku ako modelovať a postupovať pri modelovaní . Tým, že je kurz modelovania individuálny máte dostatok času na modelovanie a lektorka sa počas kurzu venuje len vám. Individuálne kurzy modelovania trvajú zvyčajne 6 - 8 hodín podľa druhu kurzu. Avšak ak potrebujete viac času na modelovanie , lektorka sa vám prispôsobí tempom a časom modelovania.

Na kurze budete mať k dispozícií pomôcky na zapožičanie, zásteru, materiál , ktorý budete potrebovať na modelovanie, informácie o pomôckach , surovinách. Zápisník, pero , malé občerstvenie a kávu, čaj, minerálku.

 • 100% praktický kurz
 • dostatok času na modelovanie 
 • lektorka sa venuje len vám
 • získate nové informácie 
 • vytvoríte si vlastnú dekoráciu
 • možnosť komunikácie s lektorkou po kurze

Skupinový kurz modelovania je zameraný na praktické modelovanie dekorácií počas celého dňa . Kurz je určený pre 4 - 6 osôb + lektorka. Lektorka vám vysvetlí krok po kroku ako modelovať a postupovať pri modelovaní . Počas celého dňa si vymodelujete podľa vlastného výberu  figúrku či  kvet na drôtiku alebo vytvoríte obrázok , dekoráciu podľa vlastných predstáv.  Počas kurzu modelovania sa zoznámite s pomôckami a surovinami na modelovanie. Lektorka vám vysvetlí ako postupovať pri modelovaní a na čo si musíte dať pozor pri modelovaní , ako opraviť prípadné nedostatky už vymodelovanej dekorácie. Kurz zvyčajne trvá približne 8 hodín. Tým, že je na kurze viac účastníkov, nie vždy majú všetci účastníci kurzu modelovania rovnaké tempo. V tom prípade sa môže dĺžka kurzu predĺžiť. 

Zapožičiame Vám pomôcky , dáme vám dostatok potrebného materiálu, zápisník, pero. 

Počas celého kurzu budete mať k dispozícií malé občerstvenie, kávu, čaj, minerálku.

Z kurzu si odnesiete vlastnoručne vytvorenú dekoráciu.

 • 100 % praktický kurz
 • dostatok času na modelovanie
 • možnosť komunikácie s lektorkou po kurze
 • získate nové informácie
 • vytvoríte si vlastnú dekoráciu

Termíny skupinových kurzov zverejníme hneď ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.


Online kurz modelovania je zameraný na praktické modelovanie dekorácií počas celého dňa online. Výhodou kurzu je, že modelujete z pohodlia vlastného domova, pracovne. Kurz je určený pre 1 osobu s lektorkou. Lektorka vám vysvetlí jednotlivé kroky ako modelovať a postupovať pri modelovaní . Máte dostatok času na modelovanie a lektorka sa počas kurzu venuje len vám. Online kurz modelovania trvá približne  6 - 8 hodín podľa druhu kurzu. Ak potrebujete viac času na modelovanie , lektorka sa vám prispôsobí tempom a časom modelovania. Kurz môžete absolvovať celodenný alebo si môžete kurz rozdeliť na dva krátke kurzy. 

Pred absolvovaním samotného kurzu budete mať ešte 2 krátke online stretnutia aby vám lektorka mohla vysvetliť aké pomôcky a suroviny budete potrebovať na kurz, aby ste si stihli zabezpečiť všetko potrebné.

 • kurz absolvujete z pohodlia domova
 • máte dostatok času na modelovanie
 • získate nové informácie
 • lektorka sa venuje len vám
 • vytvoríte si vlastnú dekoráciu
 • možnosť komunikácie s lektorkou po kurze
 • 100% praktický kurz

Kategórie


Video-kurz modelovania . V našej ponuke nájdete video kurz Klaun , venček s makom a muchotrávku

Na videu vás lektorka povedie krok po kroku pri modelovaní dekorácie. Video-kurz si môžete kedykoľvek zapnúť a zastaviť kedykoľvek budete potrebovať. Modelujete kedy vám vyhovuje , niektoré kroky si môžete opätovne pozrieť . Video-kurz vám zostane. 

Do e-mailu obdržíte informácie o pomôckach , surovinách ... 

 • modelujete z pohodlia domova  
 • čas modelovania si prispôsobujete sami


Kategórie

 • získate nové informácie
 • možnosť komunikácie s lektorkou 


Aké kurzy ponúkame ?

Kvety na drôtiku

kurz ručne modelovaných kvetov na drôtiku

Môžete si vybrať : ruža , púpava, gerbera, lekno, magnólia, ľalia, orchidea, narcis, anglická ruža

Počas celého dňa vás lektorka prevedie celým kurzom, ukáže vám techniky modelovania určené na konkrétny kurz modelovania kvetov , vysvetlí vám aké hmoty môžete použiť , aké chyby môžu nastať počas modelovania a ako chyby odstrániť aby ste nemuseli modelovať kvety od začiatku.

Kurzy modelovania kvetov na drôtiku - anglická ruža
Kurzy modelovania kvetov na drôtiku - anglická ruža
Kurzy modelovania kvetov na drôtiku - púpava výsledok práce účastníčky kurzu
Kurzy modelovania kvetov na drôtiku - púpava výsledok práce účastníčky kurzu

Postavičky

kurz na ručne modelované postavičky a figúrky 

Chcete sa naučiť modelovať ľudské postavy , postavičky pre dievčatá , postavičky pre chlapcov, netradičné postavičky, zvieratká ? 

Vybrať si môžete postavičky pre dievčatá , netradičné postavičky, postavičky tematicky zamerané , postavičky pre chlapcov , postavičky na svadobné torty , na oslavu výročia a podobne. 
Na kurze sa zoznámite s hmotou na modelovanie , lektorka vám vysvetlí ako rozdeliť postavičku na jednotlivé proporcie , ako vymodelovať jednotlivé časti postavičky. Airbrush pre začiatočníkov

nanášanie farieb pomocou airbrush

vytvorenie vlastnej dekorácie , obrázku  či nastriekanie ovocia , všetko pomocou farieb nastriekaných airbrushom

Airbrush je pomôcka nie len pre cukrárov , ktorá vám uľahčí prácu ale zároveň dodá vašim výrobkom netradičný vzhľad a efekt . Pomocou airbrush dokážete svoje výrobky tieňovať , maľovať.


Dekorácie

ručne modelované dekorácie 

hríbik, autíčko, kolíska , detské dekorácie , detské papučky , lodičky  ...

vybrať si môžete podľa fantázie ak je to v našich silách kurz vám prispôsobíme


Darčekové poukážky na kurzy modelovania 

Kurzy modelovania postavičiek či kvetov, dekorácií  môžete darovať svojim blízkym. Darčekovú poukážku vám darčekovo zabalíme , prispôsobíme a odošleme na vašu adresu.  Cenu darčekovej poukážky vám prispôsobíme podľa druhu kurzu modelovania, ktorý si u nás vyberiete. 

Kategórie


Výtvory účastníkov kurzov modelovania