Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Rozmýšľate nad vhodným darčekom pre svojich blízkych? Darujte kurzy modelovania pre pre cukrárov.

Po zakúpení darčekového poukazu vám poukaz pripravíme, darčekovo zabalíme a odošleme na vašu adresu.

o zakúpení darčerkového poukazu na kurz si nemusíte vybrať konkrétny kurz , stačí si dohodnúť s nami sumu za kurz , ktorou chcete obdarovať svojich blízkych a pripravíme vám darčekový poukaz na mieru.

kurz modelovania pre cukrárov snehový macko

Po uhradení sumy za  darčekový poukaz ďalej s vami komunikujeme, aby sme vám pripravili darčekový poukaz na mieru , vytlačili , zabalili darčekovo a odoslali na vašu adresu. 

Podľa vašich požiadaviek vám do darčekového balenia priložíme osobný odkaz – venovanie , prípadne ďalší darček od vás.

Vy už darčekový poukaz len odovzdáte osobe, ktorú chcete obdarovať, prípadne odošleme obdarovanej osobe darček za vás.

 

Obdarovaná osoba si potom môže vybrať konkrétny kurz modelovania zo skupiny kurzov. 

V darčekovom balení bude mať na nás kontakt aby si mohla s nami dohodnúť kurz a termín v prípade individuálneho kurzu a kurz v prípade skupinového kurzu modelovania.

zvieratká kurz modelovania pre cukrárov

Kurz modelovania je zameraný na praktické modelovanie s lektorkou počas celého kurzu.  V praxi si obdarovaný   vymodeluje postavičku , kvet, zvieratká či dekoráciu.  Lektorka na kurze ukáže viac spôsobov modelovania aby sa prispôsobila  práci účastníka kurzu. Ukáže ako opravovať chyby pri modelovaní, či vysvetlí rôzne techniky.  

Po absolvovaní kurzu má účastník možnosť komunikácie s lektorkou prostredníctvom krátkych online stretnutí, prostredníctvom e-mailu , či telefonicky, keď bude  modelovať už sám a nespomenie si na postup.

Kurzy sa konajú v 

Individuálny kurz  Dubnici  – termín si môžete vybrať

Skupinový kurz v Dubnici nad Váhom , V Gajaroch – určené termíny

Online kurz cez internet – termín si môžete vybrať

Kurzy modelovania si obdarovaný vyberá sám z našej ponuky. Zároveň si môže vybrať termín individuálneho kurzu , či online kurzu, pri voľbe skupinových kurzov si obdarovaný vyberá termín z našej ponuky. Pri výbere video kurzu nie je potrebný termín.